Luxusní vily mohou být splněným snem. Které jsou v Česku na prodej?

Luxusní vily mohou být splněným snem. Které jsou v Česku na prodej?

Luxusní vily mohou být splněným snem. Které jsou v Česku na prodej?

22. března 2019  1:00
V České republice se prodává velké množství luxusních historických i moderních vil. Všechny mají obytnou plochu velkou stovky metrů čtverečních, na zahradě či v domě bazén a některé i krásný výhled do okolí. Podívejte se na sedm nejzajímavějších.
Část 1/7

1.Praha 6 – Břevnov, okres Praha

Praha 6 - Břevnov, okres Praha. Vnitřní parkování, terasa a zastřešené místo...

Rodinná vila 7+1/T s rozlohou 440 metrů čtverečních je na prodej za 58,9 milionu korun. Součástí třípodlažní vily a zahrady je bazén, garáž pro dvě auta spojená přímo s domem a vzrostlá zahrada. Vnitřní parkování, terasa a zastřešené místo pro grilování s rodinou a přáteli na sebe plynule a účelně navazují.

V přízemí se vchází do obývací části skrze zádveří a halu, obývací prostor je spojen s jídelnou a umožňuje přímý vstup na venkovní terasu propojenou se zahradou o rozloze 608 metrů čtverečních.

Dvoukřídlé dveře oddělují moderní a funkčně řešenou kuchyni. V relaxační části domu je sauna, ochlazovna a bazén s protiproudem. V přízemí se také nachází spíž, toaleta a sprcha. Po schodech vedoucích přímo z obývací části se vchází do prvního patra s pracovnou, pokojem pro hosty s koupelnou, ložnicí s balkonem a hlavní koupelnou s podlahovým vytápěním, je zde také šatna, prádelna a lodžie. Třetí patro má dva pokoje, koupelnu a prostornou halu, která se v současné chvíli využívá pro fitness účely.

Zdroj: https://www.idnes.cz/bydleni/na-navsteve/reality-vily-prodej-domu-makler-realitni-kancelare-luxusni-vily-bydleni-vila-na-prodej-rodin.A190320_164045_dum_osobnosti_web

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..