OK Dražebník a.s. zahájil rok 2024 triumfem: Lídr dražebního trhu s objemem vydraženého majetku za téměř 60 miliónů Kč.

OK Dražebník a.s. zahájil rok 2024 triumfem: Lídr dražebního trhu s objemem vydraženého majetku za téměř 60 miliónů Kč.

Rok 2023 byl pro naši společnost znamením výrazného úspěchu, kdy se OK Dražebník a.s. umístil na 4. místě v České republice s celkovým objemem vydraženého majetku dosahujícím částky 117 025 115 Kč. 

Letos však společnost překonala sama sebe a k dnešnímu dni, 20. únoru 2024, se stala nejúspěšnějším dražebníkem v zemi s ohromujícím objemem vydraženého majetku ve výši 58 250 000 Kč. Práce, inovace a důraz na kvalitu služeb byly klíčovými faktory, které vedly k rychlému vzestupu společnosti.

Dle aktuálních statistik dostupných na Portálu České Pošty si OK Dražebník a.s. drží pozici lídra na dražebním trhu i v roce 2024. S objemem vydraženého majetku přesahujícím 58 milionů korun společnost potvrzuje svou dominantní pozici a schopnost efektivně uspokojit potřeby svých klientů. Naše dražební společnost pečlivě sleduje nové trendy v oblasti dražeb a aukcí a snaží se neustále inovovat své služby. Digitální transformace, výrazně proklientský přístup a flexibilita v procesu zpeněžování majetku jsou našimi prioritami tak, abychom klientům poskytovali ještě lepší a pohodlnější servis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..