Poskytujeme úvěrové služby a investice

Pojďme se nezávazně pobavit, jak pomoci Vašemu byznysu

Poznejte s námi nové možnosti Vašeho podnikání

Pomůžeme Vám uspět na trhu

Zhodnocení peněz

Rozjel jste úspěšně svůj byznys a potenciál růstu Vám brzdí nedostatek financí? Pojďme se sejít a probrat možnosti, jak Vám pomoci. Nabízíme různé formy investic do rozvíjejících se projektů z vlastního kapitálu, nebo Vám pomůžeme najít vhodného investora.

Více o investování

Prodej
nemovitostí

Kvalifikovaně posoudíme hodnotu Vaší nemovitosti a nabídneme ji našim investorům k odkupu. Zajímají nás především stavební pozemky s možností výstavby rodinných domů, bytových domů, komerční výstavby, projekty se stavebním povolením a budovy s technickým stavem určeným k rekonstrukci.

Kontaktujte nás!

Financování

Zabýváme se zajištěním financování od bankovních domů, nebankovních institucí a soukromích investorů. Nejste spokojeni s přístupem a hodnocením banky nebo máte záznam v registrech? Pokusíme se Vám nabídnout zajištění financování.

Zažádat o financování

Development

Investujeme do developerských projektů, které dokážeme vést od samého počátku – od vyřízení územního rozhodnutí, stavebního povolení, zajištění financování, realizaci, kontrolu a zajištění výstavby, až po samotnou kolaudaci a kompletní prodej projektu.

Sjednat schůzku

Financované projekty

Proč do toho jít s námi